В Іспанії померла одна з найвідоміших у світі оперних дів – Монсеррат Кабальє. Їй було 85 років. Про це повідомило одне з іспанських ЗМІ.

За інформацією ЗМІ, Монсеррат Кабальє померла зранку 6 жовтня у барселонській клініці Сант-Пау. Оперна діва перебувала у шпиталі з середини вересня через проблеми з сечовим міхуром.

Зазначимо, що раніше лікарі повідомляли, що це звичайне загострення давньої хвороби співачки, а в операції немає потреби. Тоді медики припускали, що 85-річну Кабальє зможуть виписати після завершення фестивалю La Mercè, який відбувся в Барселоні 24 вересня. Однак цього так і не сталось: оперна діва померла у своїй палаті. 

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Варто нагадати, що у 2002 році Монсеррат Кабальє потрапила в автокатастрофу. Через травми 85-річна співачка пересувалася на милицях або ж інвалідному візку. В останні роки свого життя вона припинала виступати на сцені і відвідувала лише світські заходи, часто в супроводі своїх рідних. Попри це у квітні 2018 року легендарна оперна діва всьоме приїхала до України, де відсвяткувала свій останній день народження. 

За інформацією іспанських ЗМІ, прощання з Монсеррат Кабальє відбудеться у Барселоні 8 жовтня о 14:00 (за місцевим часом).