У селищі Псебай Краснодарського краю звірячим чином вбито 40-річну матір п'ятьох дітей Наталіяю Дмитрієву. З жінки вийняли внутрішні органи і скинули в канаву, передає Корупція.Інфо.

Страшний злочин скоїли зовсім молоді люди. Вони спочатку побили жертву до напівсмерті, потім згвалтували. Потім задушили, а після всього скинули тіло в воду.

За словами фельдшера "швидкої", у жінки були виявлені численні гематоми, порваний рот, відрізана мочка вуха, внутрішні органи вирвані і зламаний череп. Злочинці свої сліди не замітали. Один з них, п'яний 16-річний учень місцевої гімназії, заснув недалеко від місця злочину. Спочатку він взяв всю провину на себе, передає "Московський комсомолець".

Батьки малолітнього злочинця заявили, що підліток не дружить з головою. Селяни припустили, що його можуть відправити в психіатричну клініку, а не в тюрму. Тоді вони підняли хвилю обурення і не дали "замовчати" дикий злочин.

Цікаво, що у трагедії було багато очевидців. Але коли Наталя кликала на допомогу, за неї ніхто не заступився. "Я б, може, і вийшла на двір, та у нас в селищі вулиці не освітлюють, звідки ж мені було знати, вбивають там кого чи просто кричать? Ось тільки коли я почула хрипи, викликала поліцію про всяк випадок", – розповіла мешканка Псебая.

Події фатального вечора розгорталися наступним чином. Наталя Дмитрієва сиділа з подругою в місцевому кафе "Івушка". За сусіднім столиком "відпочивали" з великою кількістю спиртного семеро старшокласників. Підлітки спробували познайомитися з дамами. Жінки відмовили і пішли.

Хлопці вирушили за ними. По дорозі зав'язалася перепалка. Один з хлопців вдарив Наталю по голові каменем. Потім повалив жінку на землю і задушив її. За його словами, випадково. За словами поліцейських, підліток навіть не згадав, як понівечив тіло багатодітній матері.

Популярне: "Брудний і смердючий міністр Омелян…": Помилка української телеведучої взірвала Мережу (ВІДЕО)

Через кілька днів після похорону Наталі її односельці зібралися на мітинг біля Будинку культури. Вони хотіли закликати владу та правоохоронні органи до відповіді і зажадали чесного розслідування. Місцевий житель Олег розповів, що батько затриманого "має вагу в області".