31-річний чоловік спілкувався з дівчинкою, від чийого імені листувалися мисливці за педофілами, передає Корупція.Інфо.

Житель Ессекса уникнув в'язниці, незважаючи на те що в ході судових слухань чоловік зізнався, що хотів, щоб 14-річна дівчинка завагітніла від нього і вже разом вони займались збоченнями зі своєю дитиною. Суд визнав, що той факт, що обвинуваченого кинув в дитинстві батько, виправдовує його відхилення, повідомляє Metro.

Популярне: "П'ятим керівником України буде жінка, яку влада буде…": Хто стане 5 президентом, пророцтво Ванги яке справджується

31-річного Майкла Уеллса спіймали мисливці на педофілів, які і переписувалися від імені передбачуваної жертви на ім'я Лорен. Він відправляв їй порнографічні фотографії дітей, яким було не більше трьох років. Коли дівчинка написала, що їй не сподобалися знімки, то чоловік відповів: "Якщо ти досить сильно мене любиш, то ми зробимо це з нашими дітьми". Волонтери передали всі докази поліції після того, як зустрілися з Майклом у нього в квартирі в Челмсфорді.

Згідно із листуванням, яке велоася лише п'ять днів, Майкл заохочував Лорен знущатися над семирічної сестрою і відправляти йому її голі фотографії. Коли ж мисливці на педофілів прийшли до нього додому, то чоловік нервово озирався на всі боки, боячись, що їх розмову почують сусіди.

Після того, як Майкл визнав себе винним в спробі схилити дитини до сексуального акту і розповсюдженню дитячої порнографії, його засудили до двох років умовно. Під час оголошення вироку чоловік плакав на лаві підсудних. Йому також було наказано виконати 200 годин громадських робіт і взяти участь в програмі реабілітації сексуальних злочинців.

Адвокат Майкла розповів, що його підзахисний був важко травмований в дитинстві, коли з родини пішов батько. Після цього у нього почали емоційні і когнітивні проблеми. Уже з ранніх років чоловік боровся з залежністю від порнографії, але зараз щиро кається і хоче уникнути рецидиву.