Канцлер Німеччини Ангела Меркель відвідувала в Берліні російського опозиціонера Олексія Навального, коли він лікувався в клініці “Шаріте”. Цю інформацію підтвердив сам Навальний.

Про це Навальний повідомив в Twitter.

“Зустріч була, але не варто називати її” секретної “. Швидше, приватна зустріч і розмова з сім’єю. Я дуже вдячний канцлеру Меркель за те, що вона відвідала мене в лікарні”, – написав Олексій Навальний.

Навальный - о визите Меркель. Скриншот Твиттера российского оппозиционера

Джерела Der Spiegel, наближені до Бундестагу, підкреслюють, що цей жест Меркель є серйозним сигналом Кремлю і його керівнику Путіну, який, за припущенням влади ФРН, може стояти за тим, що трапилося.

“Таємний візит до Навальному – ще одна ознака того, наскільки канцлер віддано Навальному і готова довести справу до кінця. Той факт, що сама канцлер відвідала опозиційного політика, має бути для російського уряду сигналом того, що Берлін не поступиться в цій справі і з” з’ясує правду”, – йдеться в повідомленні німецького видання.

Нагадаємо, Олексій Навальний лікувався в німецькій клініці “Шаріте” після отруєння. Минулого тижня його виписали зі стаціонару, однак він вирішив залишитися в Німеччині ще на кілька тижнів.

Також, даним уряду Німеччини, три незалежні європейські лабораторії підтвердили отруєння Навального “Новачком”.