У віці 37 років померла відома канадська модель і актриса Стефані Шерк. Причина її смерті не повідомляється. Зірка померла 20 квітня, однак про її смерті стало відомо лише напередодні.

Чоловік Стефані, знаменитий мексиканський актор, номінанант на престижну кінопремію "Оскар" Деміан Бічір, повідомив «з немислимим болем» про те, що його «прекрасна, ангелоподібна і талановита» дружина мирно відійшла в інший світ.

«Дорогі друзі, з нестерпним болем змушений повідомити, що 20 квітня 2019 роки не стало нашої дорогої Стефані Шерк, моєї улюбленої і люблячої дружини, яка тихо пішла. Це був найсумніший і важкий час в нашому житті і ми не знаємо, скільки часу знадобиться нам, щоб впоратися з цією втратою », – починається звернення.

«Нам буде не вистачати небесної краси і таланту Стефані. Вона назавжди залишиться в наших серцях. Заздалегідь дякую за ваші молитви і за ваше розуміння, що в цей важкий час нам потрібно усамітнення. Щиро сподіваюся, що наша прекрасна Стефані, мій ангел і моя любов буде зі світом», – закінчується публікація Бічіра.

55-річний Деміан Бічір відомий за фільмами «Копи в спідницях», «Мерзенна вісімка», «Прокляття черниці», «Чужий: Заповіт». За роль у фільмі Кріса Вайца «Краще життя» він в 2012 році номінувався на премію «Оскар». Бічір став першим мексиканським актором, який висувався на цю престижну премію з 1964 року, коли тій же честі був удостоєний Ентоні Куїнн.

Як повідомляє видання Daily Mail, сама Стефані, яка зробила успішну модельну кар'єру також знялася в ряді фільмів і кількох телесеріалах. Найбільше Стефані запам'яталася глядачеві за роллю Алани Серісоли в серіалі «Міст».

Стефані і Деміан почали зустрічатися в 2010 році і майже десять років жили в цивільному шлюбі. Спільних дітей у пари немає. У Бічіра є дочка Гала від попередніх стосунків.