Атака на вежі-близнюки сталася 15 років тому Сьогодні, 11 вересня, в Нью-Йорку будуть згадувати жертв організованої "Аль-Каїдою" 15 років тому атаки на вежі-близнюки, повідомляє AFP. Під час теракту загинуло 2750 чоловік, але останки лише 1640 осіб вдалося ідентифікувати, Як пише видання, атака 11 вересня є першим іноземним вторгненням в США за останні майже два століття. Так, 15 років тому в знамениті хмарочоси Нью-Йорка врізалися два літаки цивільної авіації, які були захоплені терористами-смертниками з Аль-Каїди. Ще один літак терористи направляли на штаб-квартиру Пентагону, але він впав, не долетівши до цілі. Всі пасажири і екіпаж літака загинули. Зараз на місці події знаходиться меморіал і музей 11 вересня.
Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/ukr/news/segodnya-nyu-yorke-chtyat-pamyat-zhertv-11-1473567330.html

Атака на вежі-близнюки сталася 15 років томуСьогодні, 11 вересня, в Нью-Йорку будуть згадувати жертв організованої "Аль-Каїдою" 15 років тому атаки на вежі-близнюки, повідомляє АФП, передає Корупція.Інфо.

Під час теракту загинуло 2750 чоловік, але останки лише 1640 осіб вдалося ідентифікувати.
Як пише видання, атака 11 вересня є першим іноземним вторгненням в США за останні майже два століття. Так, 15 років тому в знамениті хмарочоси Нью-Йорка врізалися два літаки цивільної авіації, які були захоплені терористами-смертниками з Аль-Каїди. Ще один літак терористи направляли на штаб-квартиру Пентагону, але він впав, не долетівши до цілі. Всі пасажири і екіпаж літака загинули. Зараз на місці події знаходиться меморіал і музей 11 вересня.