52-річний Олександр Н. вбив п'ятьох людей і навіть не пощадив 11-річного хлопчика, який разом з мамою повертався з останнього дзвінка, передає Корупція.Інфо.


Стрілянину в селі Булгунняхтах Хангаласского улусу Якутії влаштував місцевий житель – 52-річний Олександр Н. Його жертвами стали п'ять чоловік, у тому числі 11-річний хлопчик. Однак в бійні вдалося вижити дівчинці, яка змогла втекти і сховатися від стрільця. Місцеве видання ЯСІА наводить деякі подробиці масового вбивства.

Вбивця увірвався в сусідній будинок, де в цей момент знаходилися батько і син Павлові. Саме вони і стали першими жертвами Олександра Н. На звуки стрілянини вийшов Артамонов, якого 52-річний місцевий житель убив на місці. Відзначається, що Артамонов тільки вчора повернувся в селище, до цього він перебував у лікарні в Якутську.

Популярне: Відтепер діти вчитимуться до липня: Міністр МОН визначила тривалість навчального року

Поруч з місцем стрільби проходила А. Тимофєєва з двома своїми дітьми, яка поверталася з останнього дзвоника у місцевій школі. Вона і діти потрапили під вогонь стрілка. Жінка і її 11-річний син померли на місці, тільки її доньці вдалося втекти.

Сам стрілок після вбивства п'ятьох сусідів наклав на себе руки.