638352

Співробітники прокуратури під час обшуків вилучили на Одеському припортовому заводі документи, які можуть довести причетність посадових осіб Кабінету Міністрів України до корупції.

Про це у вівторок ввечері заявив заступник генпрокурора України Давід Сакварелідзе у ефірі "5 каналу", передає Корупція.Інфо.

"Ми провели обшук підприємства, звідки були вилучені дуже важливі документи, які можуть нас привести, в тому числі, і в Кабмін … Слідство в дуже активній фазі. У наших інтересах, щоб максимально швидко вийти на перші результати, які будуть опубліковані", — розповів прокурор.

За словами Сакварелідзе, під час розслідування будуть встановлені особи, причетні до розкрадання коштів на суму понад 4 мільярди гривень, які "не дійшли" до бюджету. Він також висловив припущення, що впродовж наступних тижнів прокуратура може оголосити перші підозри і звинувачення за результатами розслідувань фактів корупції на ОПЗ.

Усі факти перевіряються, я не можу назвати конкретні прізвища, там багато прізвищ фігурує. Йдуть активні допити, перевіряються слідчим шляхом всі факти. Ні для кого не секрет, що на державних підприємствах такого рівня випадково люди не потрапляють — там люди, які конкретно розбираються в таких схемах,— наголосив Сакварелідзе.