П’ятий президент Петро Порошенко прийшов на допит до Держаного бюро розслідувань і намагався потрапити всередину з адвокатами та депутатами фракції “Європейської солідарності”, але охорона пропустила лише Порошенка і його захисників.

Про це стало відомо із стріму зі сторінки Порошенка у Facebook та пресслужби “ЄС”.

“Хочу вибачитися за поведінку цих негідників. Вам має бути соромно. Ви не є поліцейські і українці. Даєте мені можливість пройти всередину? Бо я йду на допит по Мінських угодах. Але вони будуть намагатися робити політичне шоу у стилі “Сватів” чи “95 кварталу”! Вони вміють лише шоу робити, але ми не дамо це робити”, – заявив Порошенко.

Перед входом до ДБР зібралося 12 нардепів від “ЄС”: Ірина Геращенко, Артур Герасимов, Микола Княжицький, Володимир Ар’єв, Ніна Южаніна та інші, а також група прихильників експрезидента.

У пресслужба “Євросолідарності” заявили, що нардепам незаконно перешкоджали зайти до приміщення ДБР, хоча “Конституція та закон про статус народного депутата дають їм право “безперешкодно потрапляти на територію державних установ, підприємств і організацій”.

Врешті до ДБР пустили лиш Порошенка та його захисників Ігоря Голованя та Іллю Новікова.

У “ЄС” також повідомили, що парламентарі прийшли раніше за експрезидента і хотіли передати керівництву ДБР вимоги від родин Небесної сотні.

Через те, що їх не пускали, нардепи викликали поліцію, але за пів години правоохоронці так і не приїхали.

Нагадаємо, що 20 січня п’ятий президент Петро Порошенко прийшов у Державне бюро розслідувань за повістками про виклик на допит в якості свідка у справі про ймовірну держзраду під час підписання Мінських угод у 2015 році. Допит запланований на 24 січня.