У Києві батьки самовільно поховали дитину біля пам'ятника Леоніду Бикову в Парку вічної слави. Поліція встановила особи батьків, які це зробили.

"Ми підтверджуємо інформацію щодо захоронення тіла дитини біля пам'ятника Леоніду Бикову в Парку слави. Особи батьків захороненої дитини уже встановлені, зараз слідчі з'ясовують всі обставини", — повідомили в Нацполіції.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона


Відомо також, що на місці поховання була встановлена табличка, вироблена кустарним методом у якості надгробку. Її помітив хтось із працівників парку, який пізніше викликав поліцію.

Правоохоронці з'ясовують, чи був зареєстрований випадок смерті дитини. За цим фактом поліція не відкривала кримінальне провадження — це питання буде вирішуватись після того, як вдасться з'ясувати, чи отримали батьки свідоцтво про смерть дитини. Також ще з'ясовують вік померлої дитини, та причину, чому батьки поховали її тіло в Парку слави.

Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що львівські правоохоронці знайшли жінку, яка викинула на кладовищі свою новонароджену доньку. Нею виявилася 24-річна мешканка одного з сіл Жовківського району.