Кандидатом на пост віце-спікера від самовисуванців стала Ірина Констанкевич.

Депутати-самовисуванці пропонують на посаду віце-спікера парламенту кандидатуру Ірини Констанкевич, обрану в окрузі №23 (Волинська область).

Обрані на виборах до Ради нардепи-самовисуванці створюють свою депутатську групу, а також пропонують кандидата на посаду другого віце-спікера.

Як передає кореспондент УНІАН, про це представник депутатів-самовисуванців у Підготовчій депутатській групі Дмитро Лубінець повідомив у коментарі журналістам.

За його словами, на сьогодні самовисуванці продовжують переговори про формування депутатської групи. Відзначимо, Лубинця називають координатором процесу створення депутатської групи з числа мажоритарників. Він також підкреслив, що самовисуванці запропонували свого кандидата на посаду другого віце-спікера.

“Від самовисуванців — так, дійсно, я підтверджую як представник народних депутатів, обраних в одномандатних виборчих округах шляхом самовисування, – ми висунули кандидатуру на віце-спікера Ірину Констанкевич”, – сказав Лубінець.

22 серпня новообраний народний депутат від “Батьківщини” Андрій Кожем’якін заявив, що “Батьківщина” запропонувала свого кандидата на посаду заступника голови Верховної Ради. 27 серпня новообраний депутат від “Європейської солідарності” Артур Герасимов зазначив, що «ЄС» також запропонує свою кандидатуру на посаду віце-спікера.