У столиці Чехії Празі поліція затримала народного депутата України від Радикальної партії Андрія Лозового. Про це увечері 5 листопада повідомив лідер радикалів Олег Ляшко.

За його словами, Лозовий купував подарунок мамі в аеропорту Праги, але євро, якими він хотів розрахуватися, виявилися фальшивими. Ляшко зазначив, що їх "обміняли" помічнику Лозового в одному з київських обмінників.

"Валютних кидал зараз вже шукає наша поліція, бо "обмінник" зник", – написав Ляшко на своїй сторінці у Facebook.

Згодом сам Лозовий повідомив, що поліція його звільнила, протримавши у відділку вісім годин.

"Зняли з літака. як в кіно. Завезли у найближчий відділок. 8 годин тримали там. Але, зрештою, розібралися, що я не скоїв злочин, а навпаки – став жертвою шахраїв, тому в провадженні чеської поліції я проходжу як потерпілий", – написав нардеп у Facebook.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчанняЛозовий зазначив, що його помічник зараз перебуває у поліції в Україні і пише заяву про те, що в обміннику йому дали фальшиві гроші.

Варто нагадати, що 22 жовтня 2017 року на Львівщині побили народного депутата від Радикальної партії Андрія Лозового. Депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич повідомив, що конфлікт відбувся біля комплексу відпочинку "Берлога" і приводом для цього начебто став собака породи французький бульдог.  Депутат повідомив, що охорона Лозового підібрала цього собаку. Потім до депутата та його охорони під’їхав автомобіль із наклейкою відпочинкового комплексу "Вежа Медвежа", щоб забрати цього пса. 

Сам Андрій Лозовий заявив, що напад на нього замовила "лісова мафія".