Перший заступник голови парламентської фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко не думає, що відео спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова, який опублікували перед відкриттям сесії парламенту, можна оцінювати як початок самостійної політичної кар’єри. Про це він сказав в інтерв’ю LB.ua.

Він назвав ролик Разумкова “цікавим ходом” і запевнив, що він йому довподоби. Водночас Корнієнко не вважає, що ролик можна оцінювати як початок самостійної політичної кар’єри.

“Думаю, він більше маркетингову мету переслідував. Відкрив сторінку (на Facebook), треба її пушанути зі старту. Це гарний привід, щоб усі про це поговорили. Як технологи ми з Дмитром одне одного не коментуємо, це некоректно. Але якщо коротко, мені здається, він хотів вкласти сенс, пов’язаний зі стартом сесії: мовляв, час працювати, щоб ця сесія була продуктивнішою, ніж попередня, де були моменти щодо грального бізнесу, місцевих виборів, бюджету, через COVID-19 вона багато разів зривалася, були пробуксовки, словом”, – сказав нардеп.

Він також заявив, що не бачить конфлікту між Разумковим та Офісом президента.

“Думаю, він перебільшений. Є дискусія з деяких питань”, – сказав політик.

Варто зазначити, що на думку нардепа від “Слуги народу” Олександра Корнієнка, відставка Кабміну – це “вічна тема”.

“Це вічна тема. Її завжди можуть обговорювати. Не думаю, що це перспектива найближчих тижнів, місяців”, – сказав він.

Нагадаємо, Верховна Рада України 4 березня 2020 року відправила прем’єр-міністра Олексія Гончарука у відставку. Після цього главою уряду призначили Дениса Шмигаля. Того самого дня Рада затвердила персональний склад Кабінету Міністрів України.

У жовтні минулого року спікер Верховної Ради Дмитро Разумков припускав ротації в економічному блоці Кабміну, але не відставку всього уряду під керівництвом Шмигаля.

Сам прем’єр у січні 2021 року зазначав, що вести розмови про відставку уряду зараз некоректно. Заступник глави ОПУ Кирило Тимошенко 8 лютого заявляв, що офіс не шукає кандидата на посаду прем’єр-міністра.