Популярний український телеведучий і шоумен Сергій Притула розповів, що думає про плани на президентство коміка Володимира Зеленського

Про це він розповів під час спілкування з журналістами.

“Можливо, буде третій. Хтось із новеньких. А їх у нас двоє на горизонті – Зеленський і Вакарчук. Мені дуже подобається, як перший будує свою агітаційну історію. Економить величезні суми. Телеканал крутить трейлери серіалу “Слуга народу”. А в них закладено. Це геніально”, – зазначив він.

Більше того, стверджує Притула, Зеленський продовжує “відкушувати шматки пирога” від електорату політиків.

“Зеленський тим часом відкушує шматки електорату у кожного з політиків. Думаю, флешмоб  “Ідіть в дупу” відібрав у головного “радикала” два відсотки”, – підкреслив він.

Також в ефірі радіо НВ, Приутала вказав яка найбільша проблема Зеленського, як кандидата в президенти, та Вакарчука, як потенційного кандидата. 

З його словами – це саме команда.

"Одна людина-президент в цій країні багато чого вирішити не може", – каже Притула, і нагадує: Україна – це все ж таки парламентсько-президентська країна.

"Найбільше проблема обох цих кандидатів, яких я дуже поважаю, які обоє є професіоналами своєї справи, це пояснити виборцям з ким вони ідуть, хто їх команда. Бо якщо людина збирається зайняти якийсь пост, вона має чітко сказати, кого іще веде за собою.

І навіть якщо, що ти виграєш президенські вибори, ти ще не застрахований від того, що тобі через рік самому захочеться піти з цієї посади. Багато чого залежить від того, чи буде в тебе сформована більшість в паламенті, кого ти збираєшся висувати на міністерські крісла.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Від жодного з них, ми цієї інформації не почули. І це якраз відрізняє їх від кадрових політиків чи по-іншому системних політиків", – підсумував Притула в ефірі Радіо НВ.

Відзначимо, що перед цим український телеведучий і шоумен зняв кумедне відео, в якому спародіював заяву актора і художнього керівника "Студії Квартал-95" Володимира Зеленського про балотування на пост Президента України.

Тисячі з вас писали мені "Сергій, іди" і сьогодні я хочу пообіцяти вам в одразу виконати те, що обіцяю. Я обіцяю вам – я і моя команда, ми йдемо у відпустку. До зустрічі після Водохреща,– мовилося у відео Сергія Притули.