За перші два дні примусової евакуації з Куп’янського району Харківської області вивезли 33 людини. Десятьом із них на їхнє прохання надали тимчасове житло.

Про це в ефірі телемарафону розповів голова Харківської ОВА Олег Синєгубов. 

“Куп’янською військовою адміністрацією було оголошено примусову евакуацію цивільного населення з тих населених пунктів, які вже фактично перебувають на лінії фронту… З тих населених пунктів за 2 дні було евакуйовано 33 людини. Крім того, ми оголошуємо примусову евакуацію дітей із Куп’янського напрямку. І саме з міста Куп’янськ ми наразі розглядаємо примусову евакуацію”, – сказав він. 

За його даними, там наразі проживають 523 дитини. 

Синєгубов зазначив, що всім, хто цього потребує, можуть надати житло в Харкові або в інших областях України. Зокрема, з 33 евакуйованих 10 людей отримали тимчасове помешкання. 

Нагадаємо, що влада розпочала обов’язкову евакуацію з 37 населених пунктів Куп’янського району Харківської області у зв’язку з посиленням російських обстрілів. Примусова евакуація оголошена з території населених пунктів, наближених до зони бойових дій, Дворічанської селищної, Петропавлівської сільської, частково з територій Кіндрашівської сільської, Курилівської сільської та Куп’янської міської територіальних громад. 

На території Куп’янської міської територіальної громади обов’язкова евакуація оголошена для мешканців міста Куп’янськ Заоскілля (лівий берег річки Оскіл), смт. Ківшарівка, м. Куп’янськ − Вузловий.