Президент Володимир Зеленський в середу, 29 травня, приїхав на Львівщину через аварію на шахті Лісова, де загинули двоє гірників.  Про це повідомила прес-служба Адміністрації президента в Twitter.

"Володимир Зеленський прибув до Львівської області. Відразу відправився на шахту Лісова, де загинули гірники", – йдеться в повідомленні.

Глава держави поспілкувався з рідними шахтарів і висловив їм глибоке співчуття.

Володимир Зеленський наголосив на необхідності вирішити питання із забезпеченням житлом родин загиблих гірників.

«Я знаю, що немає квартири. Треба вирішити це питання. Можна зробити це поза чергою», – підкреслив Президент.

Також Глава держави зустрівся з робітниками шахти «Лісова» ДП «Львіввугілля». Шахтарі розповіли Володимиру Зеленському про затримки з виплатою заробітної платні.

Із шахтарями президент спілкувався більше години. Першим, що гірники розповіли Володимиру Зеленському – про проблеми із невиплатою заробітних плат. Борг вже перевищив позначку в 200 млн грн. Крім того, підняли питання застарілого обладнання, зокрема і для безпеки, та про погані умови праці.

Глава держави висловив співчуття родинам загиблих гірників. Він прибув на зустріч разом з представниками обласної адміністрації, які пообіцяли виплатити компенсації потерпілим – в розмірі 100 тис. грн для кожної сім'ї. Також будуть розглядати питання про виділення квартири для родини гірника, в якого залишилися троє дітей.

Крім цього, Президент провів нараду щодо нічної аварії та ситуації на шахті.

Нагадаємо, в ніч на середу в селі Селець Сокальського району Львівської області на шахті Лісова ДП Львіввугілля стався обвал породи.  В результаті загинули два гірники.