Віктор Ющенко розповів про навчання свого девятнадцятирічного сина у виші США. Так стало відомо, що Тарас Ющенко, син третього президента України Віктора Ющенка, навчається в Массачусетському технологічному університеті (МТІ) на другому курсі. Колишній керівник країни назвав його першим вишом світу. І не лише з політехніки. Тому, схоже, повертатись в Україну поки що він точно не планує. Ну звичайно, тут ж мобілізація проходить, краще сидіти в США.

Про це Віктор Ющенко розповів в одному із інтервʼю.

За словами Ющенка, вчитися синові важко – у хлопця по п’ять іспитів на тиждень.

«Тарасик Вікторович займається: ракета, літак і третій проєкт – відновлення української «Мрії», та, яка в Гостомелі», – розповів Ющенко.

За словами колишнього президента, він щовечора спілкується із сином телефоном і перевіряє, чи ліг він спати. Але, схоже, пропонувати повертатись сину  в Україну він не збирається, та радіє, що зумів його вчасно вивезти.

Зауважимо, що навчання в інституті, який роками не виходить із топ-5 найкращих технічних вишів світу, коштує від 60 тисяч доларів на рік. Ще 20 тисяч доведеться заплатити за проживання у кампусі. Проте, можливо, Тарас отримав там стипендію, адже Віктор Ющенко в одному з інтерв’ю вже хвалився неймовірними успіхами сина.

До того ж, Ющенко згадав і про інших своїх дітей. Він підкреслив, що його молодша донька дуже «домашня» і нікого не образить, на комашку не наступить, а старша – характерна й самодостатня. Обидві дівчини з гострим розумом і мають схильність до гуманітарних наук.