Члени Парламентської асамблеї Ради Європи зустріли українського депутата Надію Савченко гучними оплесками. Колеги українки навіть піднялись з місць, щоб привітати Савченко, а вона ввічливо вклонилась.

Про це передає кореспондент видання УНІАН, передає Корупція Інфо.

Сьогодні вранці Савченко прибула для участі в робочому засіданні групи Європейської народної партії (ЄНП) в рамках пленарного засідання ПАРЄ.

"Моя присутність тут можливо в тому числі і завдяки вам. Я дуже вдячна всім присутнім, всім, хто боровся за мене, всім, хто підтримував Україну. У нас з вами однакові погляди. Україна дивиться в бік добра, в сторону прогресу, в сторону Європи. Я буду працювати для того, щоб у нас з вами вийшла плідна співпраця", — заявила Савченко.

При цьому президент ЄНП Жозеф Дойл розповів про свою зустріч з Савченко. Він назвав українського політика "дуже відповідальною жінкою, яка добре думає і працює для українців, також на території Донбасу".

Нагадаємо, це перший візит Савченко на засідання ПАРЄ після ув'язнення. Вона є членом української делегації в ПАРЄ та входить до складу комітету асамблеї з питань міграції.