111277

Наглядова рада "Укртранснафти" на засіданні 8 квітня призначила нового тимчасовго виконувача обов'язків голови Сергея Сукало, чим уже викликала обурення олігарха Ігоря Коломойського.

Про це "Українській правді" повідомили поінформовані джерела в НАК "Нафтогаз України".

Сукала призначили на 4 місяці, а колишньому керівнику Олександру Лазорку дали час до 9 квітня здати майно і документи новому керівнику.

Після цього призначення, за словами джерел, Коломойський почав активно телефонувати президентуПетру Порошенку та прем'єру Арсенію Яценюку, вимагаючи скасувати це рішення.

Порошенко і Яценюк уже зателефонували главам Міненерго та "Нафтогазу" з вимогою зупинити призначення нового т. в. о. "Укртранснафти".

Раніше в офісі компанії "Укртранснафта" розгорівся конфлікт, пов'язаний зі зміною керівника підприємства. Наглядова рада цього держпідприємства відсторонила Олександра Лазорка від здійснення повноважень голови правління компанії. Через деякий час до офісу кампанії прибув олігарх Ігор Коломойський у супроводі озброєних людей. Свою присутність він пояснив тим, що "звільняв будівлю "Укртранснафти" від російських диверсантів".

Олександр Лазорко, якого відсторонили від виконання обов'язків голови правління "Укртранснафти", відмовився йти у відставку і пішов на лікарняний. 

 

Джерело : Корупція.Інфо