шахтарі

В окупованій Макіївці працівники шахти Кірова вийшли на акцію протесту проти збільшення норми робочого дня з шести до восьми годин.

Повідомляється, що на протест зібралося близько півсотні працівників, які вимагають керівництво шахти залишити їм колишні нормативи роботи під землею – 6 годин, новину передає  Корупція інфо з посиланням на «Преса України».

Шахтарі стверджують, що фізично не зможуть працювати по стільки годин на день.

«Людина буде нести додаткові пилові навантаження, втома буде проявлятися, звідси, природно, буде травматизм. Я вам гарантую. Я сам в забої працюю. Я 6 годин няньчу молоток в руках і повірте мені, я виснажений. Я 8:00 я не зможу. Я не знаю, що там зі мною станеться за вісім годин. Чи зможу я з вибою вийти», – заявив працівник підприємства.

Профспілки підтримали вимоги гірників, однак директор шахти заявив, що збільшення навантаження позитивно вплине на економіку шахти.

«Вісім годин це, звичайно, забагато. А кому зараз легко?», – зазначив він.

Раніше заступник командувача АТО полковник Валентин Федичев повідомив, що за один день, 30 березня, бойовики вивезли з Донецька в Росію 20 фур з обладнанням промислових підприємств.