Лідер фракції Батьківщина Юлія Тимошенко, коментуючи резонансні заяви нардепа її фракції, колишньої військовополоненої в Росії Надії Савченко, заявила, що нещодавно звільнена з полону Савченко має право на власну думку, але при цьому їй треба ще попрацювати в політиці і розібратися в ситуації.

Про це вона заявила в ефірі телеканалу 112, передає Корупція Інфо.

"Надія Савченко має своє бачення, вона вважає, що з Захарченко і Плотницьким треба вести переговори, як з практично народними депутатами "ЛНР "і" ДНР ". Вона також абсолютно щиро вважає, що не можна постачати зброю Україні, так як це може призвести до третьої світової війни, вона та інші речі також вважає, наприклад, що санкції треба послабити для народу РФ. Я можу вам сказати , що Надії треба ще трохи попрацювати в політиці, їй треба розібратися, їй треба зробити свої висновки", – заявила Тимошенко.

Нагадаємо, за день до цього нардеп і колишня військовополонена і політична ув'язнена в РФ Надія Савченко заявила, що допомога Україні зброєю може призвести до Третьої світової війни.

Раніше вона висловлювалася за прямі переговори з лідерами маріонеткових псевдореспублик "ДНР" і "ЛНР" для припинення кровопролиття в Донбасі.

Надія Савченко провела майже два роки в російській в'язниці після потрапляння в полон бойовиків проросійської "ЛНР", і була звільнена 25 травня 2016 року по обміну на російських військовослужбовців, які потрапили в полон української армії.