У середу, 18 січня, народний депутат України Надія Савченко провела брифінг для журналістів. Молодий політик розповіла, як її намагаються знищити через те, що вона пішла проти системи.

Новину повідомляє Корупція.Інфо

Савченко заявила, що вважає незаконним своє виключення з Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони. Нардеп додала, що голосування за її виключення з комітету покаже, що таке зрада. Голосування заплановане на четвер, 19 січня.

Також слуга народу додала, що в Україні настали такі часи, коли громадянам вже забороняють критикувати владу та президента. Усім критикам відразу вішають клеймо зрадника.

«Невиконані ті обіцянки, якими вас зараз годують, так як і годували в 2014-му йдучи до президентського корита. Казали, що закінчимо війну за лічені тижні. Так само і зараз вас годують обіцянками, які нереально виконати. Влада не шукає можливостей для покращення життя. Корупція й надалі роз’їдає Збройні сили України. Влада не робить нічого, щоб повернути під контроль України окуповані території. Знаєте, люди можуть довго лаяти Путіна, але варто назвати Порошенка брехуном і тобі кричатимуть «ганьба» і «зрада», — сказала Савченко.