Народний депутат Надія Савченко, яка звинувачується в підготовці теракту у Верховній Раді, з СІЗО розповіла, як тримається в ув'язненні і яке майбутнє бачить для України.

Відповідне інтерв'ю Савченко дала журналістам видання "Страна".

Журналісти поцікавилися, чи не опускаються у неї руки від того, що спочатку вона відсиділа в Росії за Україну, а тепер перебуває в ув'язненні тут. 

Нагадаємо, Савченко своєї вини не визнає і називає себе патріотом України.

"Огидно, що українські гниди ще лицемірніші, ніж московські воші! Але українська нація та український народ варті того, щоб боротися за гідне майбутнє! Гібридність дій української політики в цій російсько-українській війні зашкалює!", – заявляє Савченко.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Надія зазначає, що з її відчуттями це не буде тривати вічно, і коли український народ вижене дурнів і негідників з влади, в Україні стане набагато спокійніше, а народ обов'язково порозумнішає.

Також Савченко розповіла про переоцінку цінностей в ув'язненні. 

Нардеп зазначила, що у всіх випробуваннях залишається собою і вірною своїм принципам. Серед них Савченко, за її словами, дотримується ідеалів милосердя, мудрості, справедливості і правди.

Додамо, народний депутат, яка два тижні тому припинила сухе голодування, зараз почуває себе значно краще. Про це повідомила прес-секретар Надії Савченко Тетяна Проторченко.

“Почуває вона себе значно краще, вона людина тренована… Вже, враховуючи, що було зневоднення фактично, часткова анемія і частково погіршений слух і зір, зараз вже воду вона вживає, їжу вона вживає, але все дуже дозовано тому, що вихід з сухого голодування значно довший ніж із звичайного”, – розповіла прес-секретар.

За словами прес-секретаря, під час сухого голодування Савченко не оглядав лікар, також після операції на коліні вона не проходила курс реабілітації.

“Її лише вивозили один раз на перев’язку, до лікаря, який робив їй операцію. У коліно ще повинні закачувати рідину, сподіваємося, це відбудеться” – сказала Проторченко.