Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив по телефону із представником Європейського Союзу із закордонних справ та політики безпеки Жозепом Боррелем ситуацію з безпекою на Донбасі та біля українських кордонів, повідомляє прес-служба МЗС України, 14 листопада.

Кулеба розповів голові європейської зовнішньої дипломатії про ситуацію з безпекою на Донбасі, у Криму та вздовж українських кордонів.

“Міністр відзначив деструктивний підхід Російської Федерації до переговорів у нормандському форматі та закликав Євросоюз вжити політичних та інших заходів для стримування Росії від подальших агресивних дій”, – йдеться у повідомленні.

Боррель запевнив у підтримці ЄС суверенітету та територіальну цілісність України у її міжнародно-визнаних кордонах.

Нагадаємо, цього тижня у Вашингтоні відбулося засідання Комісії стратегічного партнерства Україна-США, яке відбулося під головуванням Кулеби та державного секретаря США Ентоні Блінкена. На ньому Україна та США підписали Хартію стратегічного партнерства.

Додамо, що 15 листопада Кулеба зустрінеться у штаб-квартирі НАТО із генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Після цього відбудеться спільна прес-конференція