У Кіровоградській області співробітники Служби безпеки України викрили механізм привласнення керівництвом науково-виробничого підприємства Радій понад 130 мільйонів гривень під час постачання обладнання для українських атомних електростанцій, передає Корупція.Інфо

Протягом 2014-2015 років Радій, що є монополістом на ринку, постачало обладнання для українських АЕС за ціною, завищеною у сім разів, повідомляється на сайті СБУ.

12

Під час обшуків у кабінетах керівників НВП Радій співробітники СБУ та прокуратури вилучили фінансову документацію, яка доводить проведення оборудки з привласнення держкоштів.

13

Крім того, правоохоронці вилучили готівку в різних валютах у еквіваленті понад півмільйона доларів США.

Відкрите кримінальне провадження за з ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення або розтрата майна в особливо великих розмірах організованою групою).

Нагадаємо, 26 липня повідомлялося, що екс-керівника Державної продовольчо-зернової корпорації затримали за розтрату 50 млн гривень.

Перед цим 21 липня стало відомо, що співробітники СБУ викрили незаконну діяльність чиновників і підприємців, які вкрали понад 9 млн гривень на будівництві дитячої лікарні Охматдит.