сбу

СБУ разом з Державною фіскальною службою затримали та блокували перетин лінії розмежування 22-ох вантажівок з різними товарами. Вантаж призначався для потреб терористів та перепродажу населенню з метою отримання коштів на фінансування незаконних збройних формувань так званої «ДНР».

Новину з посиланням на прес-службу СБУ, передає Корупція.Інфо

Як відомо, затримали вантажівки поблизу села Суха Балка Дзержинського району на Донеччині.

Організатори хотіли зібрати колону вантажівок та позаконтрольними пунктами в'їзду-виїзду проникнути на тимчасово окуповані бойовиками території. Зокрема, в автомобілях співробітники СБУ виявили горілку, пиво, тютюнові вироби, продукти харчування і товари широкого вжитку.

Під час допиту затриманих стало відомо, що на товари за лінією розмежування чекали дві групи бойовиків «ДНР». У їх супроводі вісім машин повинні були прибути до Донецька, а решті водіїв кінцевий пункт маршруту координатори не повідомили.

Незаконний вантаж затримано і вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 258-5 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.

Наразі, тривають невідкладні оперативні дії для встановлення всіх осіб, причетних до формування вантажів для терористів.

контрабанда 1

контрабанда 2

контрабанда 3