Росія має намір продовжити наступ на Донбасі, незважаючи на низку гучних поразок у Харківській області.

Російська Федерація не має наміру припиняти війну, незважаючи на болючі поразки у Харківській області, через які їм довелося залишити значні території, які вони окупували протягом шести місяців. Москва планує продовжити свої наступальні операції на Донеччині, не зважаючи на втрати. Про це повідомляє Business Insider з посиланням на секретний звіт розвідувального управління НАТО.

У матеріалі зазначається, що контрнаступ української армії істотно впливає на логістику російських військ, проте військовий конфлікт далекий від завершення. Росія продовжить атаки на Донбасі, які супроводжуватимуться знищенням інфраструктури регіону.

Ні українська, ні російська армії не збираються відмовлятися від своїх військово-політичних цілей, але жодна зі сторін напевно не зможе здобути вирішальної перемоги, йдеться у звіті.

Цього тижня влада Росії охарактеризувала представлену Києвом концепцію гарантій безпеки як “небезпеку для РФ”. У Кремлі заявили, що Україна, як і раніше, прагне стати членом Північноатлантичного альянсу, а це в Москві вважають загрозою для Росії.