СЕМЕНЧЕНКО: НЕОБХІДНО ПОВНІСТЮ КОНФІСКУВАТИ РОСІЙСЬКИЙ БІЗНЕС НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ
 

Війна Росії з Україною може закінчитися або перемогою, або поразкою. І щоб перемогти, нам необхідно виконати декілька основних завдань, – Корупція Інфо

Популярне: Це фактично оголошення війни: слідство назвало суду причину вибухів на складах у Балаклії


Про це в коментарі телеканалу NewsOne заявив народний депутат Семен Семенченко.


"У відповідь на націоналізацію, нам необхідно прийняти закон на тимчасово окупованій території, назвати війну війною, висунути Росії позови за всі підприємства і втрачені життя, повністю конфіскувати російський бізнес на території України і повністю знищити всі засоби масової інформації, які працюють на агресора", – пояснив політик.


За його словами, якщо українська влада так вдало домовилися з Путіним, Захарченко і Ахметовим по прибутковому бізнесу, точно так само вони повинні домовитися про те, щоб відпустили полонених  з підвалів українських бійців, які протягом трьох років захищали Україну.


"Наша вимога ще одне – відпустити полонених і припинити обманювати людей. Вони зараз заручники і Порошенка, і Путіна", – підсумував Семенченко.

Нагадаємо, Семенченко переконаний, що збройний напад на блокпост учасників блокади на Донбасі може бути провокацією. На його думку, у деяких нападників є досвід участі в бойових діях.