Український журналіст Ростислав Демчук повідомив, що вілли президента України Петра Порошенка і президента РФ Володимира Путіна в Іспанії знаходяться по сусідству.+ Про це Демчук написав на своїй сторінці в Facebook.+ “Незадекларована вілла Петра Порошенка виявилася сусідкою вілли Володимира Путіна в мальовничому іспанському місті Марбелья. Пощастило нашому Петру Олексійовичу.

Новина про його віллі на узбережжі Іспанії в місті Марбелья з'явилася у вихідні дні. І незважаючи на те, що фото його маєтку облетіли всі українські і російські ЗМІ новина не стала сенсацією. Ну не задекларував Петро Олексійович цієї дрібниці, і не задекларував. Забув, з ким не буває. А там де вілла — там і яхти…Але не це найважливіше…"+ , — зазначив журналіст.+ "

Як казали древні римляни: Quod licet Iovi non licet bovi ("Що дозволено Юпітеру, не дозволено бику" – ред)"+ За його словами, такі дані він натрапив в рамках програми Financial Action Task Force (FATF) щодо виявлення українських корупціонерів і отмывщиков брудних грошей.+ Нагадаємо, російські туристи в березні 2016 року помітили президента України Петра Порошенка в аптеці іспанського міста Марбелья. Тоді ж у ЗМІ повідомили, що згідно з даними, отриманими з достовірних джерел, в українського президента є вілла в іспанському місті Марбелья, яка була куплена ним ще до президентства, і показали фотографії цієї вілли

1008493414 1460884676_foto-villy 1460884676_villa-putina2 1460884681_villa-putina 1460884718_villa-putina1

Те, що Порошенко і його команда активно веде бізнес з російською стороною в той час коли на Донбасі помирають молоді хлопці ні для кого не є секретом!+ Але ось факт безпосередньої дружби Путіна і Порошенка може стати сенсацією на весь світ!

А що якщо ця вся гра була придумана саме цими двома недогризками? + Повірте дорогі друзі! Те, що Путін і Порошенко є сусідами і те, що вище керівництво Росії і України продовжують вести бізнес справи під час нібито «війни» не просто так…За час цієї метушні вони сколотили десятки мільярдів доларів кожен…