Телеведучий йде за списком партії "Голос" співака Святослава Вакарчука

 Днями 37-річний Сергій Притула, телеведучий "Нового каналу" оголосив про те, що збирається до Верховної Ради в якості народного депутата за списками партії Вакарчука.

 "Друзі, я балотуюся в парламент за списками партії" Голос ", – заявив він у себе на сторінці в соціальній мережі Facebook. – Якби мені все подобалося, що відбувається в українській політиці останнім часом, а зараз і поготів, я, мабуть  , б цього не робив. Виходити з власної зони комфорту – це не дуже приємно, але я б хотів бути корисним цій країні і людям ".

 Також Притула зазначив, що попросив лідера партії Святослава Вакарчука поставити його в списку тридцятим, щоб у виборців був стимул голосувати і партія подолала 10% -й бар'єр.

 Тим часом "Країна" вирішила згадати про те, що Сергій Притула не просто прикольний ведучий і гумористичний хлопець, він дуже близький до політичних кіл.

 Справа в тому, що в 2015 році Притула одружився вдруге.  Його обраницею стала Катерина з Донецька.  Вона – дочка впливового бізнесмена-забудовника Віктора Сопельника, який в 2012 році теж хотів увірватися в український парламент.  Однак програв вибори по мажоритарному округу в Краматорську.

 У Сергія і Катерини народилася дочка Соломія.  Відзначимо, що у Притули є ще син від першого шлюбу.

 Але це ще не все.  У дружини Сергія є старша сестра Світлана.  Вона одружена з мільйонером, екс-регіоналом і депутатом Віталієм Хомутинником ( "Відродження").

 Хомутинник в українській політиці персона яскрава.  Його пов'язують з олігархом Ігорем Коломойським, а також ходять чутки, що він може вирішити чи не будь-яке питання в податковій або митниці.

 З 2016 року про Хомутиннику пишуть як про молодого олігарха, він обзавівся яхтами і літаками, яких чомусь немає в деклараціях.

 На дострокових виборах до парламенту Віталій Хомутиннік планує балотуватися по мажоритарному округу в Харкові.