Керівник української розвідки Кирило Буданов заявив, що ЗСУ навесні 2023 року планують серйозний наступ. Водночас російські окупанти також активно готуються до наступальних дій.

 

Військовий експерт Олег Жданов у стрімі на своєму ютуб-каналі розповів чи встигне Росія до весни наситити фронт військами, інформує 24 Канал. За його словами, зараз росіяни активно насичують фронт своїми військами.

Відомий військовий експерт вважає, що такі дії ворога аж ніяк не завадять наступу Збройних Сил України.

“Як тільки у нас буде готове угруповання військ для завдавання контрудару або контрнаступу, Генштаб ЗСУ почне контрнаступальну операцію” – наголосив Жданов.

За його словами, для цього потрібно виконати одну важливу умову – зробити так, аби російська армія зазнала максимальних втрат. Збройні Сили України активно працюють у цьому напрямку. Зокрема, українські бійці знищують:

    особовий склад;

    техніку;

    запаси озброєння окупантів.

При цьому ЗСУ вражають місця базування російських окупантів та техніки навіть глибоко у тилу ворога. Відповідно, й усі спроби окупантів наситити лінію фронту новими підрозділами не мають особливого успіху.

Жданов додав, що ніхто не відкладатиме контрнаступ українських сил. Він зауважив, що Росія також не буде чекати.

“РФ вже сьогодні намагається наступати. Росіяни почали наступ і зараз вже не можуть зупинитися. Вони намагаються нарощувати зусилля у наступальних діях, що лише призводить до більших втрат з їхнього боку” – підсумував військовий експерт.

Нагадаємо, що міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що окупанти також можуть почати навесні великий наступ. Він зазначив, що держава-агресор може намагатися зібрати “сили, боєприпаси і зброю” для наступу з районів, які вона вже окупувала на Півдні і Сході.