У цю ніч, 25 травня 2023 року ворог масово атакував Україну ударними дронами іранського виробництва «Shahed-136/131».

Загалом зафіксовано пуски 36 баражуючих боєприпасів з північного та південного напрямків.

Імовірно ворог мав на меті атакувати критичну інфраструктуру та військові об’єкти в західних регіонах держави та столиці.

До відбиття атаки залучено підрозділи зенітних ракетних військ, винищувальну авіацію, мобільні вогневі групи у зонах відповідальності повітряного командування «Південь», повітряного командування «Центр», повітряного командування «Захід» та протиповітряною обороною інших складових Сил оборони України!

Спільними зусиллями усі 36 «шахедів» знищено.

Начальник КМВА Сергій Попко зранку повідомив, що столиця зазнала масованої атаки ворожими дронами, але усі повітряні цілі було знищено.

“Після найдовшої паузи в травні – тривалістю 4 дні, росіяни знову атакували Київ з повітря. Це вже дванадцятий напад на столицю в цьому місяці! Під час тривоги, яка тривала понад 3 години, противник, за попередніми даними, застосував баражуючі боєприпаси Shahed. Атака була масована”, – зазначив очільник КМВА.

За його словами, ворог продовжує використовувати тактику нападу у кілька хвиль, з інтервалами між групами атакуючих дронів. Так армія Кремля намагається досягнути поставлених цілей, зокрема і виснажити ППО.

Зазначається, що над територією Чернівецької області силами ППО також було збито БПЛА. Дякуємо нашим захисникам за мирний сон!