Скандальна Маруся Звіробій заявила, що журналіста Павла Шеремета вбила Надія Савченко.

Про це вона написала на своєму телеграм-каналі.

Звіробій підтримала Арсена Авакова. Вона переконана, що Шеремета насправді вбила Надія Савченко. Волонтерка навіть опублікувала фотоколаж, на якому зображений імовірний вбивця у кепці і з бородою і до обличчя Савченко теж приміряла бороду і кепку.

Згодом Звіробій поскаржилась, що “президент України потрапив у погану компанію”.

Також прихильниця Порошенка запропонувала свою кандидатуру на пост глави СБУ.

Марусі Звіробій спокійно не живеться, вона уже не вперше відзначається скандальними заявами. Одна з таких заяв, з погрозами президенту Володимиру Зеленському, уже призвела до відкриття кримінального провадження, обшуків і допиту в ДБР.

Щодо допиту, то під будівлею ДБР Звіробій влаштувала справжнє шоу.

Звіробій зазначила, що виклик у ДБР їй вручили під час обшуку за місцем проживання в Калинівці Київської області 28 листопада.

Вона додала, що приїхала з адвокатами поцікавитися, ким вона є в цій справі. Вони залишили свої питання в канцелярії і чекатимуть відповідей і “законно складеного виклику”.

Раніше, під час представлення результатів розслідування спливла несподівана інформація. Одна з підозрюваних, Юлія Кузьменко (ймовірна закладчиця вибухівки – Ред.) у телефонній розмові обговорювала можливість викрадення дітей відомого волонтера Марусі Звіробій, яку назвали “сакральною жертвою”.

В цей же день Звіробій прокоментувала ситуацію. В інтерв’ю 5 каналу волонтер сказала, що як “сакральна жертва” стала вигідна абсолютно всім – і нинішній і попередній владі.