Причиною самогубства 11-річного школяра, який викинувся з вікна 9-го поверху в Миколаєві, могло бути небажання робити уроки.

Про це повідомляють Новини N з посиланням на джерело в Корабельному райвідділі поліції.

При первинному опитуванні батьків прозвучало припущення, що хлопчик зробив фатальний вчинок через небажання робити домашні завдання – з цього приводу в родині був конфлікт. Трагедія сталася в п’ятницю, 13 грудня, в Корабельному районі міста, в будинку по вул. Айвазовського. У поліцію надійшло повідомлення про те, що дитина впала з 9-го поверху, отримавши при цьому важкі травми.

«Швидка допомога» відвезла знаходився в стані коми хлопчика в обласну дитячу лікарню, де він відразу ж був поміщений в реанімацію. Однак, незважаючи на всі зусилля лікарів, приблизно через годину дитина померла – отримані ним травми виявилися несумісними з життям. Поліція проводить перевірку всіх обставин трагедії.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 120 КК України – «Доведення до самогубства особи, яка перебуває в матеріальній залежності».

Нагадуємо, вчителька за допомогою нетбуків, які призначалися для першокласників, вирішила підлатати своє фінансове становище.

Грандіозний скандал розгорівся в селі Голубівка на Сумщині.

Місцева вчителька віднесла в ломбард 12 нетбуків, які отримали за програмою «Нова українська школа» для першокласників ще в 2018-му. Вона здавала їх по одному ще з початку літа.