Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман акцентував увагу на необхідності вирішення гострої проблеми дефіциту Пенсійного фонду в Україні. Адже, за словами прем’єра, через 10 років ситуація може вийти з-під контролю та набути небажаного напрямку на повне скасування, передає Корупція.Інфо

Популярне: Що ж тепер буде? Кравчук попередив українців, що “в РФ скоро дещо станеться”

– Держава побудує систему, яка згодом стабілізує питання дефіциту фонду, що допоможе врегулювати проблему. Ціль роботи – зробити систему справедливою, – підкреслив Гройсман.

Зазначається, що для реалізації планів держави щодо Пенсійного фонду, необхідно провести якісні приватизаційні процеси та притягнути інвестиції у країну. Подібні кроки змусять працювати економіку країни в рази краще та надасть змогу забезпечити соціальну сферу у повній мірі, у тому числі зі збільшенням розміру мінімальної пенсії. Наразі, розмір мінімальної виплати становить 1247 грн, що підвищиться у травні – до 1312 грн, а у грудні – до 1373 грн.

Паралельно уряд має дотримуватися взяті на себе зобов’язання відносно поступового підвищення пенсійного віку українців. Проте, 25 січня цього року міністр соціальної політики Павло Розенко заявив, що дане питання не було обговорено на зустрічі із представниками МВФ.