Скільки всього змінилося в Україні після Революції Гідності? Змінилося не так багато чиновників,лікарів, міліціонерів, викладачів, прокурорів.. Але українці почали змінюватися. Хто не змінився, того змінять. І реакція на хабарництво вже зовсім інша. З нею намаються боротися. Вашій увазі пропонуємо звернення українки з діаспори, яка стикнулася з львівськими реаліями.

Репост!! Особливо для львів'ян

29 липня 2014 о 18:21
Olga Mysichka

Всіх друзів, знайомих і не знайомих!!!!
ПРОШУ РЕПОСТ!!!!!
… Кінець, мені терпець вірвався! Хочу поділитися з шановним товариством випадком який стався сьогодні на нашій " славній" львіській митниці в аеропорту. Я дуже сподівалась ,що люди можуть таки мінятися, дуже! Але …. Для цього потрібно по-перше бути людиною, по-друге потрібно мати бодай хоч трошки совісті! Нажаль наші славні охоронці кордону у Львові як не мали іі ,так і ніколи не будуть мати!
А сталось наступне… Я і моі друзі , а всі ми живемо у Чікаго ,зібрали невелику передачу(20 кг) для бійців спецназу,які вже 4 місяці воюють за Украіну, включаючи ту с…у, вибачте , львівську таможню і тих свол…в які там працюють! У тій передачі не було жодноі забароненноі речі…

Тільки 2 комплекти мультікам , берці, Селокс (кровоспиняючий засіб) і усякі дрібнички які придатні у польових умовах і які в Украіні купити неможливо. Звичайний чемодан, переданий мною через маму моєі коліжанки відправився з Чікаго до Львова. Здавалось б що тут такого….

Та ні , зміна митноі служби Львіського аеропорту, який знаходиться в тій самій краіні у якій іде війна , вирішив що цей вантаж може опинитися у батальона спецназу тільки після хабара у $ 20.00 ….звичайно ,я можу написати ,що це була тільки добре відгодована вибілена кур.а у якомусь там званні " почетноі таможеніци" але думаю, що то міг бути будь хто з зміни яка працювала о 7 годині вечора в Середу 23 липня 2014 року.А виглядало це дійство так: митниця запропонувала дати ій 20 ку , на відмову зреагувала так: мені здається що у вас в чемодані є … уявіть собі- броніжелет! І вона запропонувала п. О. пройти в кабінет для подальшого огляду…..в результаті якого мадам виявила " заборонені до ввозу медикаменти" у вигляді Селоксу!

Який продається в звичайному американському супермаркеті у відділі товарів для подорожі! про який кожен день благать всі украінські телеканали, який кожен день люди з цілого світу збирають ,щоб наші хлопчики мали шанс залишитися живими!!!! І ця с..а в пагонах з украінським гербом говорить до мами моєі товаришки, як що хочете це забрати – $20!!!!!! До якоі степені треба бути гидотою,щоб життя людей які тебе і твоіх дітей захищають ,оцінити в 20 американських доларів!!!!!

Якою потворою жінка має бути , щоб наплювати на свій власний материнський інстинкт?! Чи вона впевнена ,що іі сини ганятимуть бухі по Львову , поки моі родичі будуть бити ворогів під Донецьком. Тому що вона нахалтурить на своій роботі на хабар щоб відкупити своіх! Я не знаю як звати ту с..у, я не знаю як вона виглядає , але можу сказати ій і таким як вона точно-кара не обійде іх стороною! Я б забила на ту ситуацію як би перевозили , там 3 компа на продаж або ще щось на гендель….

Але це ж була допомога для хлопців які на війні за нас всіх! І от питання в мене , я знаю це з відчаю, а чи варто то все? Чи вартує посилати на смерть молодих гарних здорових хлопців заради того що б НІЧОГО НЕ ПОМІНЯЛОСЯ?
Завтра я буду дзвонити в аеропорт і спробую дізнатися ім'я цієі тварюки яка плюнула в душу кожній матері, яка вже не подивиться в очі своій дитині…..


І ще ,якщо цей пост таки якимось чином дійде до неі або хтось може себе впізнає…. пам'ятайте- війна скінчиться, хлопці повернуться і тоді ці двадцятки стануть вам поперек горла…..
Прохання до всіх- ПРОШУ РЕПОСТ!!!!

Джерело: ВКонтакте