Головну суперницю президента Білорусі Олександра Лукашенка на минулих виборах Світлану Тихановську оголосили в міждержавний розшук у Росії.

Відповідна інформація оприлюднена в базі даних Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації (МВС РФ) в середу, 7 жовтня.

Згідно з документом, громадянка Світлана Георгіївна Тихановська, 1982 року народження, “розшукується за статтею КК”. При цьому, за якою саме статтею білоруська опозиціонерка оголошена в розшук, в базі даних не вказано.

Нагадаємо, за офіційними даними Центрвиборчкому, на президентських виборах, які відбулися 9 серпня, з 80,1% голосів переміг Лукашенко, за Тихановску проголосували 10,1% білорусів. Її виборчий штаб не визнав офіційні підсумки голосування.

Раніше ми писали, що Світлана Тихановська розповіла, що вважає президента Росії Володимира Путіна мудрим керівником, а відносини між країнами бачить дружніми.

Також повідомляли, що лідер білоруської опозиції завела офіційну сторінку в Instagram, де назвалася президентом Світланою.