Президент України Володимир Зеленський заявив, що ще не бачив російських пропозицій щодо мирного договору, про які сьогодні говорили в Кремлі. Він впевнений, що російська сторона взагалі нічого не передавала.

Про це він сказав журналістам після зустрічі з главою Євроради Шарлем Мішелем.

“Впевнений, що нам нічого не передали”, – заявив глава держави.

Водночас Зеленський відповів на заяву речника Кремля Дмитра Пєскова, що тепер “м’яч на стороні України”.

“Я в принципі непогано раніше грав у футбол. Там які правила: треба щоби було дві команди і щоб був м’яч. Тут мені здається, що Пєсков сам з собою грає в футбол. Ми обов’язково покажемо, як ми б’ємо по воротах, як тільки нам дадуть м’яч”, – сказав він.

Нагадаємо, сьогодні прессекретар президента Росії Владіміра Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Росія передала Україні проєкт договору в рамках переговорного процесу.

За його словами, документ містить “чіткі формулювання”. Пєсков зазначив, що Москва передала Києву документ і тепер чекає відповідь.

“В даний час українській стороні переданий наш проєкт документа, який включає абсолютно чіткі вироблені формулювання. М’яч на їхньому боці. Чекаємо відповіді”, – заявив він.

При цьому представник Кремля знову звинуватив Україну в неузгодженій позиції, яка нібито “має дуже погані наслідки”.

Зазначимо, Лавров звинуватив Україну у тому, що наша країна нібито відходить від угод, досягнутих під час зустрічі переговорних делегацій в Стамбулі.