Російські загарбники на лінії фронту зазнають неймовірних втрат, зокрема в важкій техніці — танках. Особливо це помітно на Куп’янському напрямку. У той же час  ЗСУ зазнають втрат у легких броньованих машинах, проте це рятує життя нашому особовому складу. Крім того у солдатів російської армії виникли проблеми через їх власні мінні поля.

Про це заявив майор, старший офіцер окремого загону спеціального призначення НГУ Євген Тихий.

Зокрема він зазначив, що через втрати видно, як по всій лінії зіткнення втрати України менше вдвічі, а в артилерії – утричі, ніж у росіян.

«Росіяни все життя воюють, так що мотивація у них висока. Вони готові йти вмирати будь-якої миті. Коли йдеться про професійні війська, вони воюють самі. А для допоміжних військ типу мобілізованих і ЛДНР вони застосовують для додаткової мотивації загороджені», — заявив Тихий.

Звернемо увагу на той момент, що за словами Тихого для прориву фронту армії Путіна потрібно зібрати велику кількість військ в одному місці. І тільки після цього їх потрібно швидко та непомітно кудись відкинути. А з цим у росіян проблеми через гарну зброю, яку постачають Україні та через встановлені самими ж окупантами  мінні поля.

Також офіцер дав оцінку російським БПЛА, які використовуються на фронті. Він зазначив, що не слід недооцінювати зброю РФ, адже вона завдає чимало збитків нашим захисникам.

«В аеророзвідці дуже добре себе проявив «Орлан». Те, що замість бака у них пляшка — це його плюс. Це означає, що він дуже легкий і дешевий в ремонті. Зараз вони активно використовують «Орлани» разом з «Ланцетами». У них стало менше цих засобів, але вони почали краще їх використовувати»,- заявив Тихий.

Офіцер підкреслив, що попри велику кількість озброєння армії РФ, Збройні Сили України контролюють ситуацію на Куп’янському фронті й не дадуть ворогу знову окупувати Харківщину.