Цікаво розвивається ситуація навколо тих хто голосував за Харківські угоди. Пішла заруба навколо першого зама голови РНБО Демченка, пише у своєму Facebook колишній нардеп Семен Семенченко.

Типу “злив операції по вагнерівцям” і “розробляв Харківські угоди”. Тут згоден до речі з Даніловим. Якщо винен – ​​повинен відповідати. Не зрозумів тільки причини такого пожвавлення порох•мразі. Демченко -це однокашник вашого сівоногого хетьмана по інституту. Його заступник на посаді міністра закордонних справ в 2010. І радник президента Порошенка у 2014-2019. Його довірена особа на Мінських договорняках. То є роль Демченка в Харківських угодах завжди сівоногого влаштовувала. Або знов “це було давно і неправда” і “Меркель завадила”?))

Тому рекомендую: порохомр#зі закрити пащі і не ганьбитися. Точно не вам про це кукурікати. Ну а самому сівоногому треба сказати чесно своєї пастви що будь-яка педер×стія у Державi за останні 20 років “почалася при моїй каденції”. І всюди ти замочив хвіст. На цьому все.

Нагадаємо, Служба безпеки України почала досліджувати обставини підписання та ратифікації ВР у 2010 році угоди щодо перебування Чорноморського флоту РФ на території України. Про це повідомив пресцентр СБУ.

“Головне слідче управління Служби безпеки України розпочало досудове розслідування за фактом вчинення державної зради у період з 2008 по 2010 роки. Кримінальне провадження відкрито щодо службових осіб органів державної влади”, – сказано в повідомленні.

Слідчі досліджують, зокрема, обставини підготовки та підписання 21 квітня 2010 року “Угоди між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України до 2042 року”, дотримання регламенту та процедур під час її затвердження депутатами Верховної Ради.

За попередніми даними слідства, підписання цього документу призвело до збільшення кількості особового складу військових формувань та спецслужб РФ, причетних до анексії території АР Крим.

“З метою всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінального провадження проводяться відповідні слідчі та процесуальні дії”, – повідомляють у спецслужбі.