У Раді нацбезпеки та оборони кажуть, що у випадку ймовірного нападу Росії, українців поінформують через систему оповіщення. Приховувати загрозу від людей не будуть.

Усе, що відбувається, виносять на розсуд громадян. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов після засідання.

За словами політика, система оповіщення діє не так, як це було колись. Вона не звучить рупором на все місто.

“У нас є система оповіщення, яка працює зовсім в інший спосіб. У разі необхідності, вона є в абсолютно робочому стані. Фахівці постійно її перевіряють”, – сказав Данілов.

Він також вкотре наголосив, що влада не хоче роздмухувати цю ситуацію і лякати суспільство.

Також Данілов звернув увагу, що месенджери, які належать громадянам РФ, дуже шкодять державі, бо можуть працювати на Російську федерацію.

На сьогоднішній день, за даними всіх розвідок, які збігаються з даними розвідок США, Британії та інших українських партнерів, внутрішня дестабілізація – це питання №1. Без внутрішньої дестабілізації росіянам тут робити нема чого.

Про це секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов сказав за підсумками засідання РНБО 24 січня.

“Вони ставлять на питання внутрішньої дестабілізації. Якщо ми повернемось у вересень, жовтень, листопад місяць, то питання дестабілізації нашої енергосистеми для них було питання №1. Ми впорались з цим завданням. На сьогоднішній день я можу підтвердити, що на території країни знаходиться 803 тисячі тонн (вугілля – ред.) на наших станціях, більше 200 тисяч тонн знаходиться в наших портах. Тобто ми маємо сьогодні запаси вугілля більші, ніж минулого і позаминулого року на цей період часу”, – зазначив він.

За словами секретаря Радбезу, наступна річ – це внутрішня дестабілізація для того, щоб люди посіяли паніку, щоб почали скидати гривні, скуповувати доллар.

“У нас був тиждень, коли ця ситуація відбувалась, але ми її стабілізували. На жаль у суспільстві не всі розуміють, де треба відрізняти інформацію від “полови”, якої дуже багато”, – зазначив він.