Росія вважає захоплений український півострів Крим своєю територією, тому не припускає, щоб до контрольованої росіянами акваторії без дозволу Москви заходили військові кораблі. Певні дії України у цій ділянці можуть призвести до військового конфлікту. Росіяни готові захищати анексовану територію всіма можливими способами, і здатні заради цього почати Третю світову війну. Про це заявив колишній генеральний прокурор України Святослав Піскун.

“У нас така ситуація, що є країна-сусід, яка є агресором, не припускає, щоб на територію Криму без її дозволу заходили інші кораблі. Вони вважають Крим своєю територією. І я думаю, що якби ми зробили щось, що зачіпає ситуацію кордонів України у Криму, то могла б розв’язатися дуже небезпечна військова інтрига, яка могла б перерости і у військовий конфлікт”, – розповів він.

За словами політика, Росія рішуче демонструє, що заради того, щоб відстояти окупований Крим, Москва готова до будь-яких дій, включаючи початок Третьої світової війни. Вирішити питання захоплених Кримського півострова і окремих районів Донбасу можна тільки політико-дипломатичним шляхом.

“Росіяни показують, що вони заради Криму готові почати третю світову війну. Вони готові, треба це розуміти, що вони Крим захищатимуть усіма можливими способами, їх ніщо не зупинить. Вирішення питання Донбасу і Криму – це лише політичним дипломатичним способом. І я вітаю дії нашого президента і уряду, які хочуть мирним шляхом вирішити це питання”, – підкреслив Святослав Піскун.

Нагадаємо, Міністерство оборони РФ заявило, що російський корабель відкрив попереджувальний вогонь у бік британського есмінця Defender у Чорному морі, який нібито порушив кордон. Також повідомлялося, що бомбардувальник Су-24М виконав попереджувальне бомбометання по курсу британського корабля. Своєю чергою британська сторона спростувала даний інцидент.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.