На зустрічі президентів США і РФ 16 червня глава Росії Володимир Путін фактично отримав ляпаса. Останні заяви Путіна про “держпереворот” в Україні – спроба побудови захисту.

Таку думку в ефірі телеканалу OBOZREVATEL висловив глава Фонду “Стоп Інформ Терор Росії” Герман Обухов.

“Хтось пише, що Путін виграв у Женеві. Але я переконаний, що він начисто програв. Байден кілька разів сміявся з його відповідей. Це найгірше, що Путін взагалі може бачити. По суті, це ляпас”, – заявив політик.

Зокрема, за його словами, посмішку у глави Білого дому викликали виправдання Путіна – “ні-ні, це не ми. Кібератаки не наші, моя хата скраю, нічого не знаю”.

“Найкращий захист – напад, Путін вибрав цей шлях. Ось вам війна, ось якісь держперевороти”, – сказав Обухов, говорячи про статтю президента РФ для німецької газети Die Zeit, в якій він згадав меседж про “держпереворот” в Україні 2014 року.

За оцінками політика, західна преса вже втратила інтерес до Путіна, оскільки вже знають, що той відповість на те чи інше гостре питання. Імідж глави Кремля намагається підтримати лише російська преса.

“На пресконференції він виглядав браво, але західна преса вже не ставила йому питань, тому що його вже нема про що питати. Всі вже знають, що він відповість. Питання ставила тільки російська преса, щоб якось зберегти його імідж”, – констатував Обухов.

Нагадаємо, німецьке видання Die Zeit опублікувало статтю Путіна під назвою “Бути відкритими, незважаючи на минуле”, у якій той заявив про “конституційний переворот” в Україні в 2014 році, підтриманий Заходом.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.