Міністерство оборони США підтверджує готовність допомогти Україні захиститися у разі вторгнення Російської Федерації. Вашингтон підтримує Київ у захисті суверенних територій.

Про це повідомив міністр оборони США Ллойд Остін на конференції у фонді Рональда Рейгана. Він вкотре висловив занепокоєння діями країни-агресора поблизу лінії розмежування.

США готові забезпечити Україну всім необхідним для того, щоб вона мала змогу захищати свою територію.

Глава Пентагон Ллойд Остін на форумі в Каліфорнії нагадав, що Росія вторглася до України ще в 2014 році. І на сьогодні Вашингтон залишається прихильним допомоги Україні в захисті її суверенної території.

За словами Остіна, США вже постачали Україні летальну зброю і шукають способи надання додаткової допомоги. А майбутні контакти президентів США і Росії він охарактеризував як “можливість для дипломатії і лідерства”.

“Ми збираємося продовжити співпрацю з нашими союзниками та партнерами в регіоні. І ми продовжимо робити все можливе, щоб допомогти Україні захистити свою суверенну території”, – сказав глава Пентагону.

Остін зазначив, що для цього Сполучені Штати шукатимуть різні форми підтримки, наголосивши, що в нинішній ситуації “існує простір для дипломатії та роботи лідерів”, однак не став повідомляти деталі.