Правоохоронцям вдалося отримати доступ до телефона померлого народного депутата Антона Полякова та встановити повну картину його загибелі, найближчим часом буде проведено брифінг, на якому буде озвучено всі подробиці, повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

“Завдяки співпраці з міжнародними партнерами ми отримали доступ до телефона пана Полякова. Думаю, найближчим часом правоохоронці розкажуть подробиці. Ми склали повний пазл того, що відбувалося”, – сказав глава МВС в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1”, передає прес-служба МВС у п’ятницю.

Міністр зазначив, що наразі завершується проведення всіх необхідних експертиз. Деталі про те, що вдалося знайти в особистих файлах політика, міністр не розкрив.

Нагадаємо, що народного депутата Антона Полякова не стало вночі 8 жовтня. Політик відчув себе погано, перебуваючи у таксі, але навіть допомога з боку не змогла врятувати йому життя.

Офіційною причиною смерті визнали гостру ішемічну хворобу серця. При цьому в крові було виявлено сліди як алкоголю, так і наркотичних речовин.