В інтерв’ю виданню «ЛІГА» керівник Офісу президента Андрій Єрмак назвав неправильним вчинок депутата від фракції парламентської монобільшості «Слуга народу» Миколи Тищенка, який влаштував закриту вечірку в розпал карантину.

Високопоставлений чиновник вважає, що оцінка цього, а також візиту «слуги» Євгена Шевченка до невизнаного глави Білорусі Олександра Лукашенка, повинна бути дана членами фракції.

«Моя людська позиція: Микола вчинив неправильно. Будучи депутатом Верховної Ради, він повинен показувати приклад, а не навпаки. Щодо поїздки Шевченка, тобто офіційна позиція держави і президента. Тому це питання фракції, яка повинна дати оцінку », – заявив Єрмак.

Також він додав, що якщо вчинок Тищенка вважається «внутрішнім зашкваром», то зустріч депутата від партії влади з нелегітимним президентом є питанням міжнародної політики.

«Яку оцінку давав парламент України, коли Віктор Медведчук літав до Москви і зустрічався з Володимиром Путіним? Вважаю, що у нас достатньо компетентний парламент для оцінки будь-якого депутата і його вчинку. Якщо ви питаєте моє особисте ставлення, то воно негативне », – додав керівник ОП.

Експерти ж спрогнозували, чи може фракція «Слуга народу» виключити нардепів Миколу Тищенка і Євгена Шевченка після скандалів.

У Зеленського є чудовий привід через дії депутатів Тищенка і Шевченка продемонструвати країні, що він все-таки відрізняється від своїх попередників, яких продовжує критикувати. Так можна публічно не тільки засудити дії депутатів правлячої партії, а й очистити партію і Верховну Раду від людей, які дискредитують не тільки Зеленського, чинну владу, а й у випадку з Шевченком – Україну. Таку думку висловив в блозі на порталі “Коментарі” політтехнолог, політичний консультант, директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.

“Про Миколу Тищенка знають напевно вже всі українці, адже він не дає про себе забувати, що своїми коментарями і заявами, так і конкретними діями починаючи від знаменитого відомого ресторану” Велюр “до” інтелігентної “поведінки в Окружній виборчій комісії на 87-му окрузі Івано -Франківщіни “, – пише експерт.

За словами експерта, фракція ніби обговорила поведінку Тищенка і вирішила, що він повинен заплатити максимальний штраф за порушення карантину.

“Логіка просто чудова, якщо у когось є гроші, він відноситься до влади, то має право порушувати, але платити штрафи”, – зазначає Бала.

На його думку, СБУ має поцікавитися, чому і з якою метою народний депутат Шевченко їздив в Білорусь і зустрівся з Лукашенком, якого діюча влада не визнає президентом, і який є союзником глави держави-агресора Путіна.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.