Резніков звернувся до США з проханням надати якнайшвидше Україні озброєння. Наразі Вашингтон обмірковує прохання Києва. 

Ще в листопаді під час свого візиту до Вашингтона міністр оборони України Олексій Резніков звернувся до влади США з проханням надати якнайшвидше Україні озброєння, яке до цього Америка нашій державі ніколи не направляла.

Видання Foreign Policy повідомляє про те, що Київ також попросив частину американської військової техніки, яка там призначалася Афганістану до захоплення влади “талібами”.

Також зазначається, що “список, який був детально представлений Резніковим своєму американському колезі Ллойду Остіну, включає підтримку повітряної, морської оборони та радіоелектронної боротьби — потенційний щит від руйнівних бомбардувань, які, ймовірно, супроводжують будь-який наступ російських механізованих військ”.

Foreign Policy пише і про те, що Пентагон відмовився надати будь-які деталі запиту України щодо додаткової військової допомоги.

“Ми продовжуємо тісно співпрацювати з Україною, щоб оцінити конкретні потреби Збройних сил України”, – сказав виданню підполковник Антон Семельрот.

Вже раніше речниця Білого дому Джен Псакі заявляла, що хоч США зараз підтримують тісний контакт з українською владою  щодо можливості надання додаткового озброєння, та кінцевого рішення по цьому питання все ще немає.

Нагадаємо, що українська розвідка повідомила про можливий напад РФ на Україну. Прогнозований період – початок 2022-го. Про підготовку нового вторгнення повідомляють міжнародні партнери та іноземні ЗМІ.

Водночас видання The Washington Post повідомляло, що американська розвідка виявила наступ Кремля, який відбуватиметься на декількох фронтах.У документі американської розвідки, отриманому The Washington Post, який включає супутникові фотографії, можна побачити, що російські війська зосереджуються у чотирьох місцях. Згідно з документами, наразі розгорнуто 50 бойових тактичних груп, а також танки й артилерія, що знову прибули на місце дислокації.