Міністр оборони РФ Сергій Шойгу “показався” в окупованому Криму, де проінспектував роботу командного пункту Чорноморського флоту. І тут така новина! За даними джерел інсайдерського тг-каналу Кримський вітер, на аеродромі в Джанкої загинуло близько 30 російських військовослужбовців та близько 80 поранено.

Через відсутність достатньої кількості місць у шпиталі Джанкоя поранених перевозять вертольотами до Севастополя для розміщення у 1472 ВМКГ.
Начальниця Об’єднаного пресцентру сил оборони півдня Наталія Гуменюк назвала “законною ціллю” для України військовий аеродром окупантів на півострові.

“Взагалі зрозуміло, що це військовий аеродром, тобто законна ціль, відповідний об’єкт, на якому базувалася в тому числі армійська авіація. Крім того, ми знаємо, що під час свого розташування на Кримському півострові, використовуючи його як потужний мілітаріхаб, росіяни дуже часто змінювали місця дислокації різних підрозділів і переміщували їх для того, щоб відвести від ймовірного ураження. Але не всі маневри були вдалими”, – заявила Наталія Гуменюк.

Вона не відповіла на запитання стосовно того, що конкретно було уражено на військовому об’єкті РФ у Криму та зазначила, що треба дочекатися офіційної інформації від Генштабу ЗСУ.

“У Криму триває сезон бавовни. Результати треба дочекатися від Генерального штабу. Все ж таки право “джанкойської першої ночі”. Вони мають його дотриматись. Насправді, те, що відбувається бойова робота, ми ніколи не приховуємо. Але результати даємо верифіковані, такі які вже уточнені, вивірені і мають офіційне підтвердження”, – додала Гуменюк.

Як відомо, “Джанкой” — аеродром в окупованому Криму, де дислокується 39-й гелікоптерний полк 27-ї змішаної авіаційної дивізії 4-го командування ВПС РФ та ППО Південного військового округу РФ, три авіаційні ескадрильї. На аеродромі можуть базуватися військові гелікоптери Мі-8, Мі-35М, Мі-28, Ка-52, а також гелікоптери державної прикордонної служби ФСБ РФ.