Пророцтва Нострадамуса про Україну на 2017 рік

Французький пророк Нострадамус відомий своїми прогнозами щодо багатьох подій сучасності. Він вказав людям на десятки воєн і не обійшов стороною український конфлікт. Як кажуть історики, складність тлумачення записів Нострадамуса в тому, що французький його часу (початку 16 століття), значно відрізняється від сучасної мови, багато слів просто не використовуються, із-за чого про їх точне значення доводиться здогадуватися, – Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! В Маріуполі масовий протест, причина має насторожити всю Україну (ВІДЕО)

Тлумачити пророцтва Нострадамуса на 2017 рік для України кожен має право по-своєму, проте сенс його слів не змінюється.

Третя світова

Багато пророків, включаючи Нострадамуса, передбачали початок масштабної війни в 2011-2013 роках, однак історія зробила так, що найгучніші події сучасності припали на 2014 рік, коли на Україні почалася революція. Різко розростаються хвилювання стали причиною початку цієї війни, яка не припиняється. Історики відзначали, що такі події хоч і не можна назвати Третьої світової, але вони стали найбільшим потрясінням сучасності.

Вивчаючи пророцтва Нострадамуса про Україну на 2016 рік, можна побачити запис про те, що брат почне війну з рідним братом, ведений сторонньою особою — справжнім злом. Все це можна перенести на життя і оцінити, наскільки правий був французький алхімік. На його думку, зупинити тривожні події дозволить лише одна річ — повне розкаяння двох сторін. Після того, як закінчилися бойові дії, свою думку про майбутнє України та плані розвитку країни в цілому поміняли багато людей.

Чи настане мир

Нострадамус про Україну в 2016 році, зрозуміло, знати не міг, однак, як і інші пророки, він бачив яскраві образи, почуття. Можливо, саме тому він у своїх працях писав про падіння Європи і бажання людей звільнитися від загарбників. Прагнучи стати частиною Європи, однією з країн, Україна повинна буде повністю переглянути свої погляди на співробітництво, адже інакше європейці просто не підпустять агресивну країну до себе.

Прагнучи отримати те, що планувалося, Україна зможе знайти в собі сили для перемир'я. Керівництво країни буде в майбутньому обраний таким чином, щоб в ньому були блискучі дипломати, націлені на успіх і прагнуть до створення ідеальних умов для розвитку. Нехай не завжди українці будуть згодні з позицією влади, будуть говорити про те, що прийняті умови, що суперечать їх переконанням, грамотні керівники зможуть домовитися.

Якщо цього не відбудеться, країну і світ чекають дуже сумні наслідки, аж до початку нової, більш кровопролитної війни, в яку будуть втягнуті сусідні країни, не тільки Україна і Росія.

Як будуть жити люди

Вивчаючи передбачення Нострадамуса для України 2016, можна знайти пару рядків про те, як будуть жити люди. Українці зрозуміють, що всі обіцянки, заради яких ентузіасти йшли на війну, виконані не будуть. Такий розклад не сподобається доверившимся влади місцевим жителям. Добиваючись правди, вони знову отримають можливість вибрати людину, якій можна довірити своє майбутнє. У владу прийде дійсно чесний і безкорисливий лідер з народу. Якщо на перших етапах роботи він зможе витримати потужний пресинг і покаже, що готовий «воювати» за свої ідеали, він зможе виправити багато помилок попередників.

Ця людина, за словами пророка, з'явиться абсолютно несподівано і знати про нього будуть одиниці. Однак завдяки своїй жадобі керувати людьми і робити все, для досягнення благої мети, він стане відомим досить швидко. До його думки будуть прислухатися, його слова стануть орієнтиром для багатьох, а сам він проб'ється на вершину завдяки щирим симпатіями і справжньої підтримки простих людей.