На Львівщині поблизу дитячого майданчика виявили жахливу знахідку. Подробиці

У Жовкві на вулиці Шпитальній поблизу дитячого майданчика на смітнику знайшли рештки тваринного походження у поліетиленових мішках, які розірвали тварини, – Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! В Маріуполі масовий протест, причина має насторожити всю Україну (ВІДЕО)

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив депутат Жовківської районної ради Ігор Муравський.

На місце приїхали заступник голови Держпродспоживслужби, а також слідчо-оперативна група. «Також повідомили мерію і одразу було скеровано тракторець, для того, аби прибрати знахідку. Все це зібрали і вивезли на утилізацію в Жовківську філію ДП "Укрветсанзавод". Так виглядає, що там були рештки близько 50 свиней», – повідомив Форпосту Ігор Муравський. 

Також депутат зауважив, що сміттєві контейнери на цій території стоять майже посеред дороги, тому безлад і звалище відходів тут – не новина. Незважаючи на те, що поряд – дитячий майданчик. «Мешканці мають намір у найближчі дні йти до мерії та піднімати це питання. Адже компанія, яка прибирає ці контейнери ніяк не реагує на зауваження людей і прибирає тільки вміст самих контейнерів, тоді як стихійне звалище, яке тут утворюється через переповненість контейнерів – залишає», – розповів Ігор Муравський.